Voucher Eurorest

Bezpłatne noclegi z Voucherem Eurorest

Zdobądź Voucher

Polecane przez nas

BEZPŁATNE NOCLEGI
Voucher hotelowy jest wydawany w ramach programu Eurorest. Uprawnia on posiadacza do bezpłatnych noclegów dla dwóch osób w jednym z hoteli z naszego katalogu. Liczba noclegów może być różna w zależności od nominału Voucheru i wynosi od 3 do 14 dni. W przypadku posiadania kilku Voucherów można je swobodnie łączyć i wykorzystywać podczas jednego wyjazdu.

Voucher można zdobyć biorąc udział w konkursach lub badaniach ankietowych realizowanych przez naszych Partnerów.
OBOWIĄZKOWE WYŻYWIENIE
Jedynym obowiązkowym kosztem w przypadku wyjazdu z Voucherem hotelowym jest całodzienna stawka żywieniowa. Hotele udostępniają Klientom bezpłatne noclegi w zamian za wykupienie wyżywienia przez cały okres pobytu. Wysokość stawek żywieniowych jest indywidualna dla każdego obiektu i jest publikowana przy każdym hotelu w katalogu.

Wyżywienie w hotelu obejmuje minimum 2 posiłki w ciągu dnia. Dokładny opis posiłków również prezentowany jest przy każdym hotelu.
6 MIESIĘCY NA REALIZACJĘ
Prosta organizacja wyjazdu. Voucher jest ważny 6 miesięcy od daty wystawienia. W tym czasie możesz go zrealizować w dowolnym hotelu z katalogu. Ważne jest, abyś przed przyjazdem dokonał rezerwacji. Na miejscu wystarczy, że okażesz Voucher i zostaniesz zwolniony z opłaty za noclegi.

Przed wyjazdem przeczytaj również kilka pożytecznych rad w kwestii organizacji wyjazdu z Voucherem Eurorest. Zapraszam na stronę Planowanie pobytu.
2018 © Copyright by TLG Travel Group, LLC