Opis hotelu
Ośrodek „U Heliosa” mieści się w miejscowości wypoczynkowej Cyrhla, położonej na wysokości 1000 m n.p.m., niedaleko Zakopanego, przy drodze do Morskiego Oka. Teren Tatrzańskiego Parku Narodowego zapewnia niezliczone możliwości pieszych wycieczek. Pokoje są jasne, przestronne i funkcjonalnie wyposażone. Z okien rozciąga się przepiękny widok na Tatry. W ośrodku można spróbować smacznych, typowych dla tego regionu, potraw. Do dyspozycji gości pozostaje sauna, sala bilardowa, sala kominkowa oraz siłownia. W pobliżu znajduje się kompleks wyciągów narciarskich Nosal wraz z parkingiem. Noclegi i posiłki dla gości są zagwarantowane w obiekcie "U Heliosa", natomiast w pobliskiej Karczmie istnieje możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych. Z Cyrhli wychodzą 3 szlaki. Szlak zielony prowadzi na Kopieniec Wielki (1328m), Dolinę Olczyską do Jaszczurówki. Szlak czerwony prowadzi przez Psią Trawkę, Polanę Waksmundzką, Rówień Waksmundzką do Doliny Roztoki i Morskiego Oka. Szlak niebieski prowadzi Doliną Złotą i Doliną Filipka na Wiktorówki.
Obowiązkowe wyżywienie oraz inne warunki pobytu
Osoby korzystające z oferty bezpłatnych noclegów zobowiązane są do opłacenia stawki żywieniowej za każdy dzień pobytu. Szczegółowe zasady pobytu z Voucherem Eurorest określone są w Regulaminie.
Obowiązkowa stawka żywieniowa we wszystkich okresach honorowania Vouchera:
03 Sty  -  30 Cze
55,00 zł
01 Wrz  -  31 Gru
55,00 zł

Stawka żywieniowa dotyczy 1 dnia pobytu 1 dorosłej osoby.

Serwowane posiłki: śniadanie; ciepły posiłek główny (2 lub więcej dań).

Hotel nie honoruje Voucherów w okresie Świąt Wielkanocnych, długich weekendów (7 dni), oraz w okresie od 24.12 - 2.01. Sauna oraz bilard dodatkowo odpłatne. Dzieci do lat 3-gratis, starsze dzieci - po uzgodnieniu z hotelem. Zwierzęta - 10,00 PLN. Pobyt minimalny - 4 dni. Przy pobycie siedmiodniowym lub dłuższym cena wynosi 50 PLN/os./doba

Całkowity koszt pobytu
Korzystając z bezpłatnego zakwaterowania w obiekcie, posiadacze Voucherów opłacają tylko stawki żywieniowe. Całkowity koszt pobytu to stawka żywieniowa pomnożona przez liczbę osób i dni spędzonych w hotelu.
Opis pokoi
Balkon/taras (w 50% pokoi lub mniej)
Kabina prysznicowa (we wszystkich pokojach)
Możliwość dostawienia w pokoju dodatkowego łóżeczka dla dzieci (w więcej niż 50% pokoi)
Ogrzewanie (we wszystkich pokojach)
Pokoje tylko dla niepalących (we wszystkich pokojach)
TV (we wszystkich pokojach)
Wyposażenie, położenie, udogodnienia, atrakcje

Wyposażenie obiektu

Grill ogrodowy
Internet
Lodówka w obiekcie
Parking niestrzeżony
Plac zabaw
Przyjmowanie małych zwierząt domowych
Sauna
WiFi

Dla dzieci

Plac zabaw w ogrodzie
Pokój zabaw dla dzieci

Otoczenie obiektu

Basen kryty
Siłownia
Planowanie pobytu
Po otrzymaniu Vouchera hotelowego Eurorest i zaplanowaniu terminu pobytu należy samodzielnie dokonać rezerwacji, kontaktując się z hotelem, przez e-mail lub telefonicznie. W dniu przybycia należy przedstawić w recepcji swój Voucher, aby zostać zwolnionym z opłaty za noclegi oraz opłacić stawki żywieniowe wg powyższej tabeli. Więcej znajdziesz na stronie Planowanie pobytu.
2018 © Copyright by TLG Travel Group, LLC