Opis hotelu
Hotel "Almazara" jest położony w Andaluzji. Jest zlokalizowany w odnowionym budynku dawnej fabryki oliwy, co wraz z nowoczesnym wyposażeniem czyni go obiektem interesującym i spełniającym oczekiwania klientów. Niepowtarzalna atmosfera, piękne widoki i niezwykły spokój sprawiają, że jest to miejsce godne polecenia. Hotel oferuje różnego rodzaju atrakcje. Z hotelu organizowane są również wycieczki po Sierra Nevada, a także do położonych stosunkowo niedaleko najbardziej znanych miast Andaluzji, takich jak Grenada z Alhambrą, Malaga czy Kordowa. Hotel dysponuje własną restauracją, w której serwowane są wyjątkowe dania kuchni śródziemnomorskiej i regionalnej.
Obowiązkowe wyżywienie oraz inne warunki pobytu
Osoby korzystające z oferty bezpłatnych noclegów zobowiązane są do opłacenia stawki żywieniowej za każdy dzień pobytu. Szczegółowe zasady pobytu z Voucherem Eurorest określone są w Regulaminie.
Obowiązkowa stawka żywieniowa we wszystkich okresach honorowania Vouchera:
08 Cze  -  24 Cze
€ 48,00  ≈ 206,00 zł
07 Lip  -  27 Sie
€ 48,00  ≈ 206,00 zł

Stawka żywieniowa dotyczy 1 dnia pobytu 1 dorosłej osoby.

Serwowane posiłki: śniadanie; ciepły posiłek główny (2 lub więcej dań); deser.

Dopłata za pokój jednoosobowy – 25 euro. Napoje nie są wliczone w cenę. Przy rezerwacji wymagana jest aktywna karta kredytowa. W przypadku rezygnacji hotel pobiera: - 50% ceny zarezerwowanego pobytu za rezygnację w terminie od 20 do 8 dni przed planowanym przyjazdem; - 70% ceny (od 7 do 2 dni); - 90% ceny (mniej niż 2 dni) ; - 100% ceny (w przypadku braku przyjazdu bez uprzedzenia o rezygnacji). Kołyska dla dzieci do 2 lat gratis. W przypadku pobytu w pokoju z rodzicami przysługuje zniżka 50% dla dzieci w wieku do 12 lat oraz zniżka 25% dla dzieci w wieku od 12 do 16 lat.

Całkowity koszt pobytu
Korzystając z bezpłatnego zakwaterowania w obiekcie, posiadacze Voucherów opłacają tylko stawki żywieniowe. Całkowity koszt pobytu to stawka żywieniowa pomnożona przez liczbę osób i dni spędzonych w hotelu.
Opis pokoi
Kabina prysznicowa (w 50% pokoi lub mniej)
Klimatyzacja (we wszystkich pokojach)
Możliwość dostawienia w pokoju dodatkowego łóżeczka dla dzieci (w 50% pokoi lub mniej)
Ogrzewanie (we wszystkich pokojach)
Sejf (we wszystkich pokojach)
Stół / biurko (we wszystkich pokojach)
TV (we wszystkich pokojach)
Wanna (w więcej niż 50% pokoi)
Wyposażenie, położenie, udogodnienia, atrakcje

Wyposażenie obiektu

Przyjmowanie małych zwierząt domowych
Recepcja 24h
WiFi
Winda

Gastronomia w obiekcie

Kawiarnia
Restauracja

Otoczenie obiektu

Basen otwarty
Centrum miejscowości
Planowanie pobytu
Po otrzymaniu Vouchera hotelowego Eurorest i zaplanowaniu terminu pobytu należy samodzielnie dokonać rezerwacji, kontaktując się z hotelem, przez e-mail lub telefonicznie. W dniu przybycia należy przedstawić w recepcji swój Voucher, aby zostać zwolnionym z opłaty za noclegi oraz opłacić stawki żywieniowe wg powyższej tabeli. Więcej znajdziesz na stronie Planowanie pobytu.
2018 © Copyright by TLG Travel Group, LLC