Opis hotelu
Hotel “Le Fruitier” położony jest w zatoce okalającej przepiękne wzgórze Mont Saint Michel. Usytuowany jest w malowniczym regionie Normandii, który ujmuje nas krajobrazem. Villedieu-les-Poëles charakteryzuje się ciekawą architekturą i dużym bogactwem oryginalnego rzemiosła. W okolicach hotelu goście mogą skorzystać z szerokiej gamy rozrywek i atrakcji sportowych takich jak: pole golfowe, jazda konna, wypożyczalnia łódek, kręgle, czy korty tenisowe. Pobyt w “Le Fruitier” sprzyja pieszym wycieczkom po licznych szlakach turystycznych tego pięknego regionu jakim jest Basse - Normandie.
Obowiązkowe wyżywienie oraz inne warunki pobytu
Osoby korzystające z oferty bezpłatnych noclegów zobowiązane są do opłacenia stawki żywieniowej za każdy dzień pobytu. Szczegółowe zasady pobytu z Voucherem Eurorest określone są w Regulaminie.
Obowiązkowa stawka żywieniowa we wszystkich okresach honorowania Vouchera:
01 Sty  -  31 Gru
€ 48,00  ≈ 206,00 zł

Stawka żywieniowa dotyczy 1 dnia pobytu 1 dorosłej osoby.

Serwowane posiłki: śniadanie; ciepły posiłek główny (2 lub więcej dań); deser.

Pobyt dzieci (w wieku 3-12 lat, w pokoju rodziców) 34 EUR/ dzień. Opłata za zwierzęta: 5 EUR/ dzień Pokój pojedynczy płatny dodatkowo: 29 EUR/dzień Opłata turystyczna: 0,80 EUR/dzień (od 1.03.2017 do 31.11.2017) Pokoje o wyższym standardzie płatne dodatkowo: 20 EUR/ dzień – pokój standard+ 25 EUR/ dzień – pokój typu privilège 38 EUR/ dzień – apartament niebiański 5 EUR/ dzień - korzystanie z garażu Zaliczka wymagana w momencie rezerwacji: 96 EUR Minimalna długość pobytu z Voucherem Eurorest: 3 noce. Vouchery nie są honorowane w czasie długich weekendów, świąt, ferii. W pozostałych okresach - w zależności od dostępności wolnych pokoi. Serwowane posiłki - wybór z karty menu. Standardowy pokój jest zawsze bezpłatny, przy opłaceniu taryfy żywieniowej.

Całkowity koszt pobytu
Korzystając z bezpłatnego zakwaterowania w obiekcie, posiadacze Voucherów opłacają tylko stawki żywieniowe. Całkowity koszt pobytu to stawka żywieniowa pomnożona przez liczbę osób i dni spędzonych w hotelu.
Opis pokoi
Kabina prysznicowa (w 50% pokoi lub mniej)
Kącik wypoczynkowy w pokoju (fotel, sofa) (w 50% pokoi lub mniej)
Możliwość dostawienia w pokoju dodatkowego łóżeczka dla dzieci (w 50% pokoi lub mniej)
Ogrzewanie (we wszystkich pokojach)
Pokoje tylko dla niepalących (we wszystkich pokojach)
Stół / biurko (we wszystkich pokojach)
TV (we wszystkich pokojach)
Wanna (w 50% pokoi lub mniej)
Wyposażenie, położenie, udogodnienia, atrakcje

Wyposażenie obiektu

Internet
Lodówka w obiekcie
Parking niestrzeżony
Parking strzeżony
Przyjmowanie małych zwierząt domowych
Sauna
Sejf w obiekcie
WiFi
Winda

Gastronomia w obiekcie

Drink bar / pub
Kawiarnia
Restauracja

Dla dzieci

Osobne menu dla dzieci

Otoczenie obiektu

Basen kryty
Boisko sportowe
Centrum miejscowości
Obiekty wędkarskie
Planowanie pobytu
Po otrzymaniu Vouchera hotelowego Eurorest i zaplanowaniu terminu pobytu należy samodzielnie dokonać rezerwacji, kontaktując się z hotelem, przez e-mail lub telefonicznie. W dniu przybycia należy przedstawić w recepcji swój Voucher, aby zostać zwolnionym z opłaty za noclegi oraz opłacić stawki żywieniowe wg powyższej tabeli. Więcej znajdziesz na stronie Planowanie pobytu.
2018 © Copyright by TLG Travel Group, LLC