Opis hotelu
Hotel Trojanowski w nadmorskiej Ustce jest miejscem idealnym dla wymagających gości, ceniących komfort wypoczynku, doskonalą kuchnię i przede wszystkim walory uzdrowiskowe. Hotel oferuje szeroki wachlarz usług leczniczych wykonywanych w specjalistycznych gabinetach (wpisany do rejestru nr B 488/2001). Ponadto winda, podjazdy dla wózków inwalidzkich, pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych umożliwiają bezproblemowe poruszanie po całym hotelu, dowodem czego jest wyróżnienie w konkursie HOTEL BEZ BARIER. Przestrzenne pokoje zapewnią wygodę czy to na stylowych łożach małżeńskich, czy jednoosobowych. Już w samym hotelu na gości czeka moc atrakcji: od czasu mile spędzonego w wykwintnej restauracji o kuchni polsko - orientalnej, po przyjemności dla ciała w saunie, solarium, na siłowni, kończąc na rozrywkach w sali bilardowej. Również poza Hotelem nikt nie będzie się nudził, mając do wyboru: wycieczki krajoznawcze do Trójmiasta, skansenu w Klukach, Darłowa, czy na ruchome wydmy. W rodzinnym gronie warto skorzystać z: grillowania, wycieczek rowerowych, jazdy wierzchem na padoku lub w terenie w Stajni “Anka”. Dla żądnych niezapomnianych wrażeń jest możliwość wzięcia udziału w grupowym polowaniu na dzika!
Obowiązkowe wyżywienie oraz inne warunki pobytu
Osoby korzystające z oferty bezpłatnych noclegów zobowiązane są do opłacenia stawki żywieniowej za każdy dzień pobytu. Szczegółowe zasady pobytu z Voucherem Eurorest określone są w Regulaminie.
Obowiązkowa stawka żywieniowa we wszystkich okresach honorowania Vouchera:
01 Sty  -  14 Cze
82,50 zł
15 Cze  -  31 Sie
92,50 zł
01 Wrz  -  31 Gru
82,50 zł

Stawka żywieniowa dotyczy 1 dnia pobytu 1 dorosłej osoby.

Serwowane posiłki: śniadanie; ciepły posiłek główny (2 lub więcej dań).

Minimalny pobyt - 7 dni. Vouchery nie są honorowane w pokojach jednoosobowych. Opłata za zwierzęta - 20 PLN za dobę.

Całkowity koszt pobytu
Korzystając z bezpłatnego zakwaterowania w obiekcie, posiadacze Voucherów opłacają tylko stawki żywieniowe. Całkowity koszt pobytu to stawka żywieniowa pomnożona przez liczbę osób i dni spędzonych w hotelu.
Opis pokoi
Wyposażenie, położenie, udogodnienia, atrakcje
Planowanie pobytu
Po otrzymaniu Vouchera hotelowego Eurorest i zaplanowaniu terminu pobytu należy samodzielnie dokonać rezerwacji, kontaktując się z hotelem, przez e-mail lub telefonicznie. W dniu przybycia należy przedstawić w recepcji swój Voucher, aby zostać zwolnionym z opłaty za noclegi oraz opłacić stawki żywieniowe wg powyższej tabeli. Więcej znajdziesz na stronie Planowanie pobytu.
2018 © Copyright by TLG Travel Group, LLC