Opis hotelu
Hotelik „Strwiąż” położony jest w Ustrzykach Dolnych – zimowej stolicy Podkarpacia. Od Zalewu Solińskiego oddalony jest o 14 km, a od przejścia granicznego z Ukrainą (Krościenko) 6 km. Hotel umiejscowiony jest w samym centrum miasta. W pobliżu znajduje się jeden z najnowocześniejszych basenów krytych w Europie oraz 8 wyciągów narciarskich, z czego najbliższy w odległości 500 m. Hotel dysponuje pokojami 2,3 i 4-osobowymi. Do dyspozycji gości jest parking. Dla amatorów gier i zabaw przygotowano stół do tenisa stołowego oraz bilard, natomiast najmłodsi goście mogą miło spędzić czas na placu zabaw. Na terenie hotelu działa wypożyczalnia rowerów szosowych i górskich oraz sprzętu do narciarstwa biegowego i zjazdowego; a dla amatorów zimowych szaleństw niewątpliwą atrakcją będzie nauka jazdy na nartach biegowych i zjazdowych oraz zajęcia z Nord Walking. Ponadto do dyspozycji turystów są instruktorzy PZN i SITN. Hotel organizuje również wyjazdy na zawody Euroloppet i Wordloppet.
Obowiązkowe wyżywienie oraz inne warunki pobytu
Osoby korzystające z oferty bezpłatnych noclegów zobowiązane są do opłacenia stawki żywieniowej za każdy dzień pobytu. Szczegółowe zasady pobytu z Voucherem Eurorest określone są w Regulaminie.
Obowiązkowa stawka żywieniowa we wszystkich okresach honorowania Vouchera:
01 Lut  -  31 Gru
64,00 zł

Stawka żywieniowa dotyczy 1 dnia pobytu 1 dorosłej osoby.

Serwowane posiłki: śniadanie; ciepły posiłek główny (2 lub więcej dań); dodatkowy trzeci posiłek.

Całkowity koszt pobytu
Korzystając z bezpłatnego zakwaterowania w obiekcie, posiadacze Voucherów opłacają tylko stawki żywieniowe. Całkowity koszt pobytu to stawka żywieniowa pomnożona przez liczbę osób i dni spędzonych w hotelu.
Opis pokoi
SAT (we wszystkich pokojach)
TV (we wszystkich pokojach)
Wyposażenie, położenie, udogodnienia, atrakcje

Wyposażenie obiektu

Internet
WiFi

Gastronomia w obiekcie

Pizzeria
Restauracja

Dla dzieci

Plac zabaw w ogrodzie

Otoczenie obiektu

Aquapark
Basen kryty
Boisko sportowe
Kort tenisowy
Obiekty jeździeckie
Obiekty wędkarskie
Odległość od wyciągów narciarskich w głównym ośrodku w Twoim regionie
Siłownia
Planowanie pobytu
Po otrzymaniu Vouchera hotelowego Eurorest i zaplanowaniu terminu pobytu należy samodzielnie dokonać rezerwacji, kontaktując się z hotelem, przez e-mail lub telefonicznie. W dniu przybycia należy przedstawić w recepcji swój Voucher, aby zostać zwolnionym z opłaty za noclegi oraz opłacić stawki żywieniowe wg powyższej tabeli. Więcej znajdziesz na stronie Planowanie pobytu.
2018 © Copyright by TLG Travel Group, LLC