Opis hotelu
Pensjonat położony jest w nadmorskiej miejscowości Krynica Morska na terenie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Obiekt położony jest w sąsiedztwie lasu bezpośrednio nad Zalewem Wiślanym. Od plaży Pensjonat oddalony jest około 600 m, a od centrum miasta jedyna - 500 m. Pensjonat posiada własny staw zarybiony z możliwośćią łowienia ryb. Teren w całości ogrodzony, w nocy strzeżony.
Obowiązkowe wyżywienie oraz inne warunki pobytu
Osoby korzystające z oferty bezpłatnych noclegów zobowiązane są do opłacenia stawki żywieniowej za każdy dzień pobytu. Szczegółowe zasady pobytu z Voucherem Eurorest określone są w Regulaminie.
Obowiązkowa stawka żywieniowa we wszystkich okresach honorowania Vouchera:
01 Maj  -  30 Cze
65,00 zł
25 Sie  -  30 Wrz
65,00 zł

Stawka żywieniowa dotyczy 1 dnia pobytu 1 dorosłej osoby.

Serwowane posiłki: śniadanie; ciepły posiłek główny (2 lub więcej dań).

Dzieci do 3 roku życia w pokoju z rodzicami - gratis. Pobyt małych zwierząt w ośrodku jest możliwy - po uprzedniej konsultacji z właścicielką.

Całkowity koszt pobytu
Korzystając z bezpłatnego zakwaterowania w obiekcie, posiadacze Voucherów opłacają tylko stawki żywieniowe. Całkowity koszt pobytu to stawka żywieniowa pomnożona przez liczbę osób i dni spędzonych w hotelu.
Opis pokoi
Wyposażenie, położenie, udogodnienia, atrakcje
Planowanie pobytu
Po otrzymaniu Vouchera hotelowego Eurorest i zaplanowaniu terminu pobytu należy samodzielnie dokonać rezerwacji, kontaktując się z hotelem, przez e-mail lub telefonicznie. W dniu przybycia należy przedstawić w recepcji swój Voucher, aby zostać zwolnionym z opłaty za noclegi oraz opłacić stawki żywieniowe wg powyższej tabeli. Więcej znajdziesz na stronie Planowanie pobytu.
2018 © Copyright by TLG Travel Group, LLC