Opis hotelu
Bardzo elegancki, nowy hotel z rozbudowana ofertą leczniczą, blisko basenu. Hotelowa restauracja, która zaprasza na doskonałe dania kuchni węgierskiej i międzynarodowej, ma uroczy zadaszony taras. "Arboretum" położony w jednym z najbardziej odwiedzanych miejsc uzdrowiskowych. W pobliżu znajduje się winne centrum południowych Węgier Villány oraz sławny zamek Siklós. W hotelu Korona Thermal goście mogą skorzystac z usług działu wellness według cennika ulgowego.
Obowiązkowe wyżywienie oraz inne warunki pobytu
Osoby korzystające z oferty bezpłatnych noclegów zobowiązane są do opłacenia stawki żywieniowej za każdy dzień pobytu. Szczegółowe zasady pobytu z Voucherem Eurorest określone są w Regulaminie.
Obowiązkowa stawka żywieniowa we wszystkich okresach honorowania Vouchera:
01 Sty  -  30 Kwi
5500 Ft  ≈ 73,00 zł
01 Maj  -  30 Wrz
7500 Ft  ≈ 100,00 zł
01 Paź  -  20 Gru
5500 Ft  ≈ 73,00 zł

Stawka żywieniowa dotyczy 1 dnia pobytu 1 dorosłej osoby.

Serwowane posiłki: śniadanie; ciepły posiłek główny (1 danie); deser.

Dzieci do 12 lat - 40% zniżki, posiłki dziecka stanowią pół porcji osoby dorosłej. W okresach świąt i długich weekendów obowiązują ceny głównego sezonu. W przypadku osób pomiędzy 18 a 70 lat do cen należy doliczyć podatek klimatyczny (390,00 HUF/os./dzień).

Całkowity koszt pobytu
Korzystając z bezpłatnego zakwaterowania w obiekcie, posiadacze Voucherów opłacają tylko stawki żywieniowe. Całkowity koszt pobytu to stawka żywieniowa pomnożona przez liczbę osób i dni spędzonych w hotelu.
Opis pokoi
Wyposażenie, położenie, udogodnienia, atrakcje

Udogodnienia

Dla niepełnosprawnych
Planowanie pobytu
Po otrzymaniu Vouchera hotelowego Eurorest i zaplanowaniu terminu pobytu należy samodzielnie dokonać rezerwacji, kontaktując się z hotelem, przez e-mail lub telefonicznie. W dniu przybycia należy przedstawić w recepcji swój Voucher, aby zostać zwolnionym z opłaty za noclegi oraz opłacić stawki żywieniowe wg powyższej tabeli. Więcej znajdziesz na stronie Planowanie pobytu.
2018 © Copyright by TLG Travel Group, LLC