Jak planować?

Dziś zostały już tylko 44 Vouchery

Ostania aktualizacja 7 min. temu
81%

Wykorzystaliśmy już 81% puli sezonowej

Dowiedz się więcej

Bezpłatne noclegi z Voucherem Eurorest

Zaplanuj sam
Wyłącznie od Ciebie zależy, kiedy, z kim i do jakiego hotelu pojedziesz. Ty też określasz, jak długo wypoczniesz w wybranym ośrodku. Maksymalna ilość bezpłatnych noclegów do wykorzystania w hotelu określona jest na blankiecie Vouchera hotelowego.
Okres ważności
Data ważności Vouchera hotelowego publikowana jest na pierwszej stronie Twojego Vouchera. Jeżeli nie planujesz urlopu teraz, możesz wykorzystać Twoje bezpłatne noclegi przez cały okres ważności Vouchera.
Wybierz okres wypoczynku
Zaplanuj okres, w którym zamierzasz udać się na wypoczynek i sprawdź w jakich ośrodkach możesz wykorzystać swój Voucher na darmowe noclegi. W tym celu możesz posłużyć się wyszukiwarką w Katalogu hoteli.

Musisz wiedzieć, że nie wszystkie hotele, których oferta publikowana jest w Katalogu hoteli przyjmują Uczestników Akcji przez cały rok. Część hoteli wyznaczyła okresy w ciągu roku, w których zaprasza do siebie posiadaczy Voucherów hotelowych Eurorest.

Wybierz miejsce pobytu i hotel
Wybierając hotel dla siebie, zwróć uwagę na standard wyposażenia hotelu, a także na atrakcje jakie czekają na Ciebie w miejscowości i regionie, w którym zlokalizowany jest hotel.

Ośrodki wypoczynkowe prezentowane w Katalogu hoteli zostały dobrane tak, aby Uczestnicy Akcji mieli możliwość wybrania odpowiedniej lokalizacji w zależności od pory roku, w której zamierzają wypocząć.

Zarezerwuj pobyt
Jeżeli odebrałeś już przyznany Ci Voucher hotelowy i wybrałeś hotel, w którym chcesz go zrealizować, zadzwoń i zarezerwuj swój pobyt, informując uprzednio, że chcesz przyjechać z Voucherem hotelowym Eurorest. Numer telefonu i wszelkie inne dane niezbędne do skontaktowania się z wybranym ośrodkiem, znajdziesz przy opisie hotelu w Katalogu hoteli.

Eurorest nie pośredniczy w rezerwacjach. Zgodnie z Regulaminem Eurorest Uczestnicy Akcji są zobowiązani do samodzielnego rezerwowania pobytu w ośrodkach, w których planują wypocząć.

Planujesz wypocząć zagranicą?
W opisie każdego hotelu honorującego Vouchery hotelowe Eurorest przeczytasz, w jakim języku możesz porozumiewać się z obsługą hotelu. Jeśli planujesz wypocząć zagranicą, możliwość porozumienia się w znanym Ci języku może być ważnym kryterium.
Masz pytanie?
Jeśli masz więcej pytań dotyczących wypoczynku z Voucherem hotelowym, możesz zadać je Konsultantom Eurorest. Formularz kontaktowy znajdziesz w zakładce Kontakt.